Zemní práce

Pokud plánujete změnit podobu svého pozemku, ať už se jedná o vyhloubení bazénu, nebo navození zeminy a kameniva pro skalku, svěřte nám s plnou důvěrou své plány. Specializujeme se na zemní a výkopové práce, disponujeme kvalitním strojovým parkem a jsme připraveni poskytnout vám služby přesně podle vašich požadavků.

Plníme vaše představy

Jsme schopni vykopat základy pro rodinný dům, formovat okolí domu, a to vše v souladu s vašimi představami. Dále nabízíme služby jako demolice a demontáže objektů spolu s kompletním hospodářstvím odpadů.

Realizujeme výkopové práce různých rozsahů a všechny kroky s vámi pečlivě projednáme. Nastíníme vám do detailu celý proces, od úpravy terénu přes výkop, založení základů až po pokládku inženýrských sítí podle požadavků. Naši zkušení pracovníci vám poskytnou odbornou pomoc při přípravách kanalizace a také efektivně zprovozní vodovodní a plynové přípojky.

Úprava terénu kolem domu

Stavíme pro vás chodníky, vjezdy, vozovky, hřiště, bazény a kurty. Rovněž provedeme úpravy svahů, terénních nerovností a jezírek. Při svou práci využíváme nejmodernější techniku, a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v souladu s předpisy bezpečnosti práce.

Zemní práce Brno a Vysočina

Jsme tu pro vás pro oblast Brno a Vysočina, ovšem dojedeme za vámi kamkoliv. Vaše spokojenost je náš cíl, proto nás neváhejte kontaktovat, jistě se domluvíme.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů